- Finish: Dark Walnut
- Dimensions: W1005 x D404 x H800mm
- There may be additional delivery charges for the Highlands, islands, and Northern Ireland & Republic of Ireland please call us for details
- Premium open-fronted bookcase
- Range also includes matching desks and storage
- Supplied with 1 shelf
<
>
Avior Executive Bookcase 1005x404x800mm Dark Walnut KF90614
Call For Availabilty
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Colour | Walnut |
| Size | Low |
| Bookcase Colour | Dark Walnut |
| Adjustable Height Shelves | No |
| Dimensions (WxDxH) | 1005x404x800mm |
| Depth | 404mm |
| Manufacturer | VOW |
| Number Of Shelves | 1 Shelf |
| Height | 800mm |
| Style | Open Front |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Width | 1005mm |
Product Information
| Brand | Avior |
| Type | Accessories |
Description
This Avior open-fronted executive bookcase has one shelf.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
