‹ Prev
Next ›
Brother Base Cabinet For HL-J6000/6100DW A3 Inkjet Printer ZUNTMFCJ6900Z1
Call For Availabilty
- Cabinet with shelf for the Brother X-Series of printers
- Fits with the following machines HL-J6000DW / HL-J6100DW / MFC-J6945DW and MFC-J6947DW
Product Details
General Information
| Colour | White |
| Placement supported | Floor |
| Product colour | White |
| Compatibility | MFC-J6935DW, MFC-J6945DW, MFC-J6947DW, HL-J6000DW, HL-J6100DW |
| Width | 572 mm |
| Depth | 427 mm |
| Height | 700 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Accessories |
Description
Please note: This is in a flat pack box and is a self-build product
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews