‹ Prev
Next ›
Brother PC-5000 Parallel Interface Cable For HL-L5000D Printer PC5000
Call For Availabilty
- Original Brother parallel connection cable for use with Brother HL-L5000D printers
Product Details
General Information
| Product colour | Black |
| Connector 1 | Parallelle interface |
| Connector 2 | Parallelle interface |
| Cable length | 1.8 m |
| Weight | 271 g |
| Height | 213 mm |
| Width | 60 mm |
| Depth | 225 mm |
| Package weight | 425 g |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Country of origin | Vietnam |
| Products per pallet | 288 pc(s) |
| Pallet gross height | 17 cm |
| Pallet gross weight | 142.8 kg |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 24 pc(s) |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Accessories |
Description
Original Brother parallel connection cable for use with Brother HL-L5000D printers
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews