‹ Prev
Next ›
Jemini Trinity High Table 600x600x1110mm Beech/Black KF823490
Call For Availabilty
Non-Returnable
- Dimensions (WxDxH): 600x600x1110mm
- There may be additional delivery charges for the Highlands, islands, and Northern Ireland & Republic of Ireland please call us for details
- Non-returnable
- Desktop Colour: Beech
- Frame Colour: Black
- Easy to clean
- Modern table with a stylish frame
- Circular table top
- Ideal for any office space, breakout area
Product Details
General Information
| Colour | Beech |
| Dimensions (WxDxH) | 600x600x1110mm |
| Manufacturer | VOW |
| Leg Type | 3 Leg |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Table Height | 1110mm |
| Shape | Circular Table |
| Size | 600mm |
Product Information
| Brand | Jemini |
| Type | Tables |
Description
The Matrix low table is perfect for coffee or reception tables.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews