‹ Prev
Next ›
Jemini Trinity High Table 600x600x1110mm Black/Black KF823506
10 Stock Available
Non-Returnable
- Ideal for any office space, breakout area
- Circular table top
- Modern table with a stylish frame
- Easy to clean
- Frame Colour: Black
- Desktop Colour: Black
- Non-returnable
- There may be additional delivery charges for the Highlands, islands, and Northern Ireland & Republic of Ireland please call us for details
- Dimensions (WxDxH): 600x600x1110mm
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Dimensions (WxDxH) | 600x600x1110mm |
| Leg Type | 3 Leg |
| Manufacturer | VOW |
| Size | 600mm |
| Shape | Circular Table |
| Table Height | 1110mm |
| Warranty | 5 Year Warranty |
Product Information
| Brand | Jemini |
| Type | Tables |
Description
The Matrix low table is perfect for coffee or reception tables.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews