‹ Prev
Next ›
Xerox B410/VersaLink B415 Drum Cartridge 013R00702
33 Stock Available
- Works with Original
- Xerox
- Laser Printer: B410 - B415
- Xerox
- Capacity: 75000 Pages
- Compatible with: Xerox® B410 Printer/VersaLink® B415 Multifunction Printer
Product Details
General Information
| Colour | None |
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Xerox |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | Xerox B410 Printer Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 75000 pages |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package width | 139.7 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 330.2 mm |
| Package weight | 1.86 kg |
| Package type | Box |
| Compliance certificates | CE, UKCA |
| Certification | CE, UKCA |
| Package dimensions (W x D x H) | 139.7 x 400.1 x 330.2 mm (5.5 x 15.8 x 13") |
| Package weight (imperial) | 1.86 kg (4.11 lbs) |
| Sustainability compliance | Yes |
Product Information
| Brand | Xerox |
| Type | Toner |
Description
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews